Kledingparty, girls night, oftewel STUFF @ your place! 

Natuurlijk snappen wij dat je soms even de behoefte hebt om op je gemakje kleding uit te proberen, te voelen en te zien. En aangezien wij echt een webshop zijn is dat natuurlijk lastig. Maar...... wij snappen ook dat het met vriendinnen, hapjes en een wijntje in de hand shoppen het allerleukste is. Hoe leuk is het dan dat ik op locatie kom met de nieuwste items en je een heerlijke shopsessie laat ervaren zonder dat je naar de winkel hoeft?

Bring your girls! 

Wat ik van jou nodig heb? De gezelligheid van jou en minimaal 5 vriendinnen, buur(t)vrouwen, moeders, kennissen, familieleden. Wie je er maar graag bij zou willen hebben. Hou dat wijntje bij jou thuis met de heerlijke versnaperingen, zoals je dat vaker doet op bijvoorbeeld een vrijdagavond. Alleen ik ben er nu bij om je avond nog iets leuker te maken door er met mijn collectie te zijn, je advies te geven over combinaties en kleuren en je alles te laten passen wat je maar wilt. 

Good to know

  • Aan het organiseren van de avond zijn geen kosten verbonden.
  • Er kan contant of per pin betaald worden. 
  • Je bent vrij om uit te nodigen wie je maar wilt!
  • De meeste party’s worden ’s avonds georganiseerd, maar overdag is bespreekbaar

Kledingparty / girlsnight organiseren? Contact us! 

Wil jij graag een girlsnight organiseren met STUFF? Stuur een e-mail naar info@stuff-musthaves.nl of bel / whatsapp 06-46310742, zodat ik een afspraak met je kan maken voor deze top avond!

Can't wait! 

Liefs, Jennifer
Owner | STUFF 

© 2020 - 2023 STUFF musthaves | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel