Isa pink sweater
Heerlijke kleurtjes doen het goed als het weer niet mee wil werken. Daarom moest Isa mee in een heerlijke roze gemêleerde combi. Lekker vrolijk waar wij van houden. De opstaande schouders geven je het lookje wat je graag wil creëren.
♥ Materiaal: 80% Polyester, 20% Acryl
♥ Maat: ONE SIZE (draagbaar tot en met maat L/XL)
♥ Wasvoorschrift: zie waslabel
• Let op: de trui valt boven de billen dus is een kort model
Uitverkocht? Mail ons even via info@stuff-musthaves.nl. Je ontvangt van ons bericht als het artikel weer op voorraad is.
♥ Veilig vooraf én achteraf betalen
♥ Snelle verzending (€4,99 voor pakketpost)
♥ Makkelijk retourneren
Wat wij jou beloven?
Jouw bestelling gaat als een cadeautje onze shop uit. Uiteraard zo snel mogelijk. We doen er een persoonlijk kaartje bij en beloven je een goed product te sturen dat helemaal naar wens zal zijn. Is dat niet het geval? Dan is retourneren makkelijk en krijg je snel je geld terug. Wij denken niet in klanten, maar in blije klanten. En daar hebben we er al ruim 700 van! ♥